Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Компанія Про компанію
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Про компанію

Компанія "ARISTO" поставляє на український ринок алюмінієвий профіль «ARISTO» для шаф-купе, комплектуючі для шаф-купе і виробництва меблів.

В асортименті нашої компанії представлена різна меблева фурнітура: профіль, ущільнювач, шлегель (протипилова щітка), роліки і багато іншого, що дозволяє виробляти фасади, шафи купе, міжкімнатні перегородки і гардеробні системи тільки високої якості.

Наші виробники - це найбільші підприємства, що спеціалізуються на виготовленні алюмінієвого профілю. На заводі функціонують кілька цехів, лабораторія і центр контролю якості продукції. Кожен цех оснащений сучасним обладнанням, яке поставляється з Японії, Швейцарії та США. Все це - гарантія отримання високоякісного алюмінієвого профілю в найкоротші терміни. Інша наша продукція: розпашні системи, розсувні системи для шаф-купе, механізми, фурнітура та фасади для шаф-купе, закриті та відкриті ручки, роліки і колеса для шаф-купе, алюмінієві конструкції, підвісні системи для міжкімнатних перегородок, гардеробні (стелажні) системи.

Партнерська програма >

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!