Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Компанія Виробничі лінії
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Виробничі лінії

production-2

Наші виробники - це найбільші підприємства, що спеціалізуються на виготовленні алюмінієвого профілю.

На заводі функціонують кілька цехів, лабораторія і центр контролю якості продукції. Кожен цех оснащений сучасним обладнанням, яке поставляється з Японії, Швейцарії та США. Все це - гарантія отримання високоякісного алюмінієвого профілю в найкоротші терміни.

Інша наша продукція: механізми для розсувних дверей, розсувні системи, розсувні системи для шаф-купе, механізми, фурнітура та фасади для шаф-купе, закриті та відкриті ручки, роліки і колеса для шаф-купе, алюмінієвий прокат та алюмінієві конструкції, а також ущільнювач, система алюмінієвих профілів для шаф-купе та інші комплектуючі для виробництва меблів.

Технічні характеристики

Ми пропонуємо алюмінієві профілі з декількома видами покриття:

- анодований (матовий)
- катафорезний (блискучий)
- вкритий ПВХ-плівкою (деревовидний)

Товщина стінок не менше 1,2 мм. Ступінь анодуванням - 10 мікрон. При виготовленні використовують первинну сировину, аюмінієвий сплав марки 6063 твердості Т5. Всі лицьові поверхні профілю покриті захисною плівкою. У нас знайдеться профіль для будь-яких потреб, зокрема в наявності є якісний дешевий алюмінієвий профіль.

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!