Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Новини Щітка Компанії "Schlegel"(Испании)
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Щітка Компанії "Schlegel"(Испании)


SchlegelМи пропонуємо Вам високоякісну щітку, вироблену з пропілену складного плетіння, волокна якого хімічно нейтральні і стійкі до впливу агресивного середовища.
Застосування щітки:

 

* Буферна стрічка, між дверима і стіною шафи-купе.Для цього щітковий ущільнювач має підвищену пружністю, здатністю пружинити і приймати початкову форму і положення, після стисканя.5 мм
* Щітка-пильовик, яка встановлюється між дверима шафи-купе, для запобігання проникнення пилу всередину шкафа.12 мм.
Для цього щітковий ущільнювач пилонепроникний, не вбирає вологу, не має захист від бактерій і грибків, до того ж його хімічний склад відштовхує комах.
Крім того, щітка оброблена силіконом для підвищення опору вологості і зниження тертя з рухомими деталями; стійка до УФ випромінювання.
Постійна складська програма включає в себе щітковий ущільнювач різних кольорів (сірий, коричневий) і розмірів, з висотою ворсу 5 і 12 мм, з клейовий основою.

Ціни Вас приємно здивують! Чекаємо Вас!

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!