Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Новини Система «4 в 1»
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Система «4 в 1»

Наша компанія пропонує Вам новинку - Система «4 в 1». Це унікальна розробка для меблевого ринку України, що відрізняється можливістю застосування в декількох варіантах і вирішення ряду завдань. Система є основою для реалізації різних дизайнерських проектів і створення оригінальної меблів, при цьому вона легко вписується в сучасний інтер'єр і гармонійно його доповнює.


Модульна система

Система «4 в 1» представляє собою сукупність 4 модулів: «складна перегородка», «розпашна перегородка», «стаціонарна перегородка» і «підвісна перегородка». Кожен модуль може використовуватися окремо для вирішення конкретних завдань.

il-module1


il-module2

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДИЗАЙНУ

Систему можна застосовувати при виготовленні розпашнихі розсувних дверей для шаф, шаф-купе та гардеробних кімнат, для моделювання та поділу простору в квартирах-студіях або офісних приміщеннях, створення стаціонарних та підвісних перегородок.


БАЗОВИЙ ЕЛЕМЕНТ

Основою системи є новий вертикальний профіль - ручка FUSION. Вона використовується у всіх модулях і сумісна з розсувною системою ARISTO


КОЛЬОРОВЕ ВИКОНАННЯ

venge-ssilvermatt-sВертикальний профіль F в асортименті є в двох кольорах: «матовий хром
» і «венге темний / матовий хром». Останній являє собою комбінування оповитою ручки і анодних рамок, аналогів якого не існує в інших виробників. Подібна технологія істотно розширює можливості колірних рішень для роботи дизайнерів.
 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!