Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Продукція
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Розсувна система ARISTO


Розсувна система «Арісто» - це елітна система розсувних і розпашних дверей. Сьогодні технологія, за якою виготовляються алюмінієві профілі та системи «Арісто» - одна з найдосконаліших у світі.
Розсувна система Арісто

Матеріал для профіля «Арісто» являє собою сплав з первинного алюмінію. Профіль виготовлений методом екструзії з використанням спеціального прес-інструменту. Покриття профілю «під дерево» досягається шляхом окутування профілю полімерною плівкой (спеціальна двостадійна технологія, що включає травлення і пасивацію). Однотонні профілі - анодировані.


У розсувних дверей шаф-купе «Арісто» як матеріал для конструкції використовуються товстостінні профілі. Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм шириною і 3200 мм висотою. Максимальна вага дверей до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів.


Нижній ролік розсувної системи виготовлений з металевим підшипником, він не вимагає мастила і забезпечує безшумний і плавний хід дверей. верхні ролики
системи виготовлені з високоміцного пластика. Як показала практика, нижні ролики системи «Арісто» відрізняються великою надійністю і підвищеною міцністю. Ролик «Арісто», зараз є одним з кращих серед всіх розсувних систем. Один нижній ролік витримує максимальну вагу — 80 кг. Використовувані механізми в розсувних дверях та направляючий профіль дозволяє призвести до 110 000 циклів відкривання-закривання дверки за термін служби розсувного механізму, а це приблизно 30 років служби при 10 відкриваннях-закриваннях щоденно (за даними заводських випробувань).

Нижній ролик
для розсувних систем
Верхній ролик
для С профіля

Верхній ролик
для H, Е профіля

Нижній ролик

Верхній ролик

Верхній ролик

Профіль С, Н, Е для бокового обрамлення дверей є ручкою розсувної системи. Жорстка рама «Арісто» дозволяє виготовляти комбіновані двері для шаф-купе — з різним наповненням по вертикалі і горизонталі і відкриває найширші дизайнерські можливості. В системі шаф-купе «Арісто» застосована прихована установка роликів у двері, що дозволяє виключити попадання пилу всередину механізму і надає широкі можливості для оформлювальних рішень без шкоди якості ходу дверей. Нижній направляючий профіль практично не виступає над поверхнею підлоги. Двері шаф-купе «Арісто» можуть комплектуватися шлєгелєм, який є свого роду амортизаторами при закриванні дверки і перешкоджають проникненню пилу. Так само в системі «Арісто» передбачена установка доводчика власної конструкції, який дозволяє зробити експлуатацію дверей ще більш комфортною.

распашной механизмСистема «Арісто» так само дозволяє збирати в варіанті розпашних дверей, для чого використовується однополосні направляючі і поворотний елемент. Завдяки малій висоті нижньої направляючої і прихованому роликовому механізму двері придатні для використання в якості міжкімнатних дверей і розсувних перегородок. Більше інформації про розпашні двері.

За додатковою інформацією
про алюмінієву розсувну систему "Aristo"
звертайтесь в відділ продажу:

(068) 999-68-71 (050) 256-79-90

Розсувні системи «Арісто»
розробляється за сучасними технологіями
і має великий ресурс експлуатації.
Система «Арісто» прослужить Вам не менше 30 років.

 

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!