Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Продукція Розсувна система ARISTO Розпашні двері Арісто
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Розпашні двері система Арісто


Розпашні двері система АрістоСистему «Арісто» можно використовувати у якісті розпашних дверей в шафі. Двері збираються з стандартних профілів «Арісто». Всі розрахунки заповнення також від стандартної розсувної системи «Арісто». Для забезпечення повороту дверки використовується поворотний механізм два комплекти на двоє дверей. Поворотний механізм встановлюється на однорядну направляючу, яка встановлюється внизу і вгорі шафи або отвору. В комплект рекомендується включати внутрішні обмежувачі розпашної дверки (магнітні засувки: поворотна і безповоротна).
магнітна засувкамагнітна засувкаЗаглушки розпашної системиШлегельущільнювач

Зборка розпашної системи починається з зборки дверей (так само як і зборка стандартної дверки «Арісто»). В ручку дверей встановлюється поворотний механізм (установка аналогічна установці верхніх роликів «Арісто»). Механізм необхідно жорстко закріпити в ручці.

Подальша зборка дверей здійснюється в шафі (ніші). Зібрані і з встановленими поворотними механізмами розпашні двері встановлюються в направляючі. Поворотний механізм забезпечений впертою планкою призначеною для установки в нижню направляючу з подальшою фіксацією.


Розрахунок розпашних дверей проводиться таким чином:

- Від ширини прорізу 10 мм (3 мм з країв та 4 мм посередині, між дверима)
- По висоті – відняти 30 мм по 15 мм зверху і знизу.
- Поворотний механізм попередньо встановити на відстані 5 см (по гвинту) від краю. Надалі провести регулювання за місцем виходячи з умов установки і характеру монтажу.

Розрахунок наповнення дверей
виробляється аналогічно розрахунку дверей
для шаф-купе розсувної системи «Арісто».

 

За додатковою інформацією про розпашну систему Aristo
звертайтесь в відділ продаж:
(068) 999-68-71

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!