Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Продукція Стелажна система Опис системи
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Стелажна система

Стеллажная система

Стелажна система складається з набору профілів і кріпильних елементів до них. У зібраному вигляді являє собою стильні алюмінієві каркаси, які в разі необхідності можуть бути доповнені ящиками, кошиками, пантографами і держателями різного призначення.

Широкий вибір кріпильних елементів в поєднанні зі стильним дизайном надає широкі можливості використання стелажної системи. Стелажні системи ARISTO використовуються в забудові гардеробних і житлових кімнат, а також можуть з успіхом застосовуватися в якості наповнення шаф-купе.

Окремі елементи системи можуть використовуватися у виробництві будь-яких корпусних меблів - тумб під відео і аудіоапаратуру, стінок та іншого. Можливе використання в якості торгового обладнання.

Алюмінієві профілі системи

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!