Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Система «Лайт»
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Розсувна система «Арісто Лайт»


Особливе місце в асортиментній лінійці компанії «Арісто» займають профілі розсувної системи «Лайт». Це економ-клас від компанії «Арісто». Простота складання системи і низька вартість профілю (на 20% нижче основної розсувної системи Арісто) ніяк не відбиваються на якості готових дверей для шаф-купе.

Розсувна система «Арісто Лайт»
Головною особливістю при виготовленні дверей шаф-купе з профілів розсувної системи «Арісто Лайт» є відсутність необхідності створення технологічних отворів для скріплення горизонтальних і вертикальних профілів, оскільки тут використовується принцип безгвинтової зборки. Важливою перевагою є і те, що розташування і конструкція роликів, а також профілів дозволяють виготовляти вузькі двері для шафи-купе і виключити ефект «хитання», який присутній в основній програмі і характерний профілям всіх брендів.

Профиль ИПрофиль О

Ручки розсувної системи «Арісто Лайт» мають ексклюзивну незвичайну форму і користуються широким попитом у дизайнерських студій, так як органічно вписуються в будь-який інтер'єр від хайтека до класики. При роботі з даною системою застосовуються горизонтальні профілі , рамки і ролики конструкції відмінні від профілів основної шафової програми за винятком нижньої направляючої. Також система може комплектуватися шлєгелєм, який є свого роду амортизаторами при закриванні дверей і перешкоджають проникненню пилу.

Профілі системи мають анодоване покриття, використовуються переважно для дверей шафи-купе. Колірна гамма: матове золото, матовий хром, матова шампань.

Важливо враховувати: двері з профілю серій «Лайт» не можуть бути розпашними, так і комбінованими.

Основні технічні характеристики системи:


  1. Товщина системи – 34 мм;
  2. Товщина заповнення от 4 мм до 10 мм;
  3. Стандартні нижні направляючі;
  4. Горизонтальні профілі власної серії;
  5. Безгвинтова зборка;
  6. Ширина дверки від 350 мм до 750 мм;
  7. Висота дверки від 3000 мм;
  8. Нагрузка на ролик до 60 кг.

 


За додатковою інформацією
про алюмінієву розсувну систему Aristo Light
звертайтесь в відділ продаж: (068) 999-68-71 (050) 256-79-90

 

 

 
Каталог гардеробних аксессуаров

Каталог гардеробних аксессуаров

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
+ Каталог
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!