With Authentic Johnny Bench Jersey skills, Faulk pours on the points. He hasn't given teams looking at him as a free agent much Mike Iupati Jersey to invest him term this . I told him, Hey, all you can do is play for your dad. Ariel is a support system for him. But with what's front of him stat wise and with bigger, more recognizable names, Backlund won't be heading to LA alongside his teammate Gaudreau. On Robert Bortuzzo Womens Jersey he was Patrick Peterson Jersey the fourth-largest amount of additional salary the NFL's performance-based pay program receiving $329. It's Maurice Alexander Jersey lot to Joe Colborne Jersey but the Ravens have to make up on the New England Patriots and the Pittsburgh Steelers, who played the AFC championship game .

Cushing led the team tackles as his health and instincts improved. It's appreciated now but it's going to be appreciated now Tobias Enstrom Jersey than ever before. We weren't overly concerned with another pick the 20s. Signed to a one-year contract a day into training camp after the New Orleans Saints abruptly dismissed him after a year of conflict Arizona Diamondbacks Jersey Galette provided the potential to significantly upgrade Washington's pass rush. Beliveau is a great Canadian and a remarkable ambassador for our national sport, Prime Minister Harper Washington Capitals Jersey a statement. Crawford made only 11 errors during the regular . the pantheon of words that Jaylon Smith Youth Jersey come back to haunt you, Brandin Cooks Jersey rank up there.

Збірка і комплектація - Алюмінієвий профіль ARISTO

Увага! У нас Акція! Детальніше в розділі новини

Головна сторінка Aristo Стелажна система Збірка і комплектація
Двері шаф-купе «Арісто» можуть бути до 1500 мм ширини і 3200 мм висоти. Максимальна вага дверки до 160 кг. Жорсткість профілю «Арісто» дозволяє виготовляти двері висотою до 5 метрів. Розсувна система
Двері шаф-купе «Арісто»
можуть бути:

- 1500 мм шириною,
- 3200 мм висотою,
Максимальна вага 160 кг.
stelazka Стелажна система ARISTO

просте і практичне
рішення для Вас

Більше інформації

Стелажна система

Збірка і комплектація основних конструктивних елементів

Шановні колеги! Компанія «Арісто» пропонує Вам технологію виробництва, що дозволяє самостійно здійснити збірку і установку стелажної системи для гардеробних кімнат, використовуючи одержувані від нас матеріали і комплектуючі.

Кріплення підлога-стеля

Профіль несучий вертикальний (1) призначена для установки «в розпір» між підлогою та стелею приміщення. При цьому необхідно враховувати здатність стелі до кріплення, так як неможливо встановити профіль в підвісну стелю (натяжна, рейкова і т.д.). Кріплення вертикального профілю до гіпсокартонної стелі також небажано, зважаючи на низьку жорсткість її конструкції.

Регульовані основи (2) кріпляться до профілю за допомогою саморізів. Фіксація регулювального елемента (3) в заданому положенні здійснюється контргайкою після регулювання необхідної висоти. Зміщення вертикального профілю в горизонтальній площині запобігають, закріплення до підлоги і стелі регулювального елемента (4).

Хід гвинта основи підніжки становить 10 мм, однак за замовчуванням вважається, що гвинт знаходиться в середньому положенні і діапазон регулювання становить +5 мм. Таким чином, діапазон регулювання по висоті для вертикального профілю складає - 10 мм. Зменшення вертикального профілю по висоті виконується тільки на виробництві, тому що це забезпечить найбільш якісний результат.

 1. Профіль несучий вертикальний
 2. Основа ніжки регулюєма
 3. Регулювальний елемент
 4. Саморіз
 5. Кріплення на стіну

Hp=HS–90 мм

pack-01

Кріплення підлога-стіна

Профіль з кріпленням до стіни дозволяє створювати конструкції нижче висоти приміщення, так як не вимагає монтажу до стелі. Горизонтальну частину профілю зручно використовувати для створення антресольних полиць.

Для створення профілю з кріпленням «підлога-стіна» вертикальний профіль (1) попередньо розпилюють на 2 частини (вертикальну і горизонтальну) з кінцями під кутом 45°. Вертикальна і горизонтальна частини профілю з'єднуються між собою під кутом 90° за допомогою кутового з'єднання (7). Кріплення несучого профілю до стіни здійснюється за допомогою основи ніжки (2) без регулювального елемента, або для кріплення до не жорстких стін за допомогою стінового кріплення (6).

Зміщення несучого профілю в горизонтальній площині запобігає, закріплення до підлоги регулювального елемента (4).

Висота несучого профілю не обмежена. Відстань від стіни до вертикальної частини профілю дорівнює половині глибини полки, рекомендується відстань - 260 мм.

Зменшення несучого профілю по висоті виконується тільки на виробництві, тому що це забезпечить найбільш якісний результат.

Увага: для кріплення несучого профілю до стіни може бути використаний елемент кріплення для стіни.
 1. Профіль несучий вертикальний
 2. Основа ніжки регульована
 3. Регулювальний елемент
 4. Саморіз
 5. Кріплення для стіни
 6. З'єднання профілів кутове

Hp=HS–45 мм

pack-02

Варіанти кріплення стійок

Варіант 1

Установка несучого профілю з використанням регульованого основи, що складається з корпусу опори (1), регулювального елемента (2).

pack-var1

Як показано на малюнку, обидва елементи основи ніжки і кріплення для стіни можуть бути використані для кріплення і до підлоги, і до стіни, для цього вони обидва укомплектовані регулювальним елементом. Виняток становить випадок кріплення до не жорсткої стіни. У даній ситуації використовується виключно кріплення для стіни, так як у нього є паз під кріплення до П-образного профілю, який може бути закріплений до не жорсткої стіні в прийнятних місцях (наприклад, в місці проходженні направляючих під гіпсокартоном). Слід пам'ятати, що для закріплення корпусу опори-стіна до П-образного профілю, в цьому корпусі необхідно просвердлити отвори.

Даний варіант кріплення рекомендується застосовувати в тому випадку, якщо підлога і стеля мають перепади в горизонтальній площині. Діапазон регулювання однієї опори +5 мм. Додатково рекомендується використовувати регулювальний елемент (3). Він закріплюється в підлогу і / або стелю за допомогою саморізу, і служить для точного позиціонування стійки, а також запобігає зрушення несучого профілю в горизонтальній площині.

Варіант 2

Установка несучого профілю з використанням кріплення для стіни (1).

pack-var2

Використання цього варіанту застосовується лише у разі, якщо підлога і стеля не мають перепадів в горизонтальній площині, або між полицями з ДСП. Недоліком в даному випадку є відсутність можливості регулювання.

Використання П-образного профілю
pack-03

Розріз по вертикалі. П-образний профіль
pack-04

Монтаж полок

Монтаж полок з ДСП

Елемент полицетримач (2) дозволяє використовувати полки з ДСП різної товщини. Кріплення полицетримача до несучого профілю аналогічно кріпленню штанги. Фіксація полицетримача в кріпленні полицетримача (3) здійснюється за рахунок гвинта (6). Для кріплення полки до боковини може застосовуватися саморіз (5). Глибина полки, як правило, становить 400-600 мм. Рекомендована глибина полиці - 500 мм. Передній і задній торець полки повинен бути облицьований кромкою.

Варто не забувати, що використання полицетримача в конструкції зовсім не обов'язково, тому що будь-які полки зі скла або ДСП можуть бути закріплені лише одними кріпленнями полицетримача.

При використанні полицетримача для розрахунку ширини полки необхідно з отвору відняти 28 мм.

Увага! При плануванні дизайнерських проектів для додання жорсткості конструкції необхідно щоб у кожному отворі вгорі і внизу була передбачена полка або підвісна тумба, що стягують між собою несучі профілі.

Монтаж скляних полиць

При монтажі скляних полиць використовується ті ж кріплення полицетримача, що і для полиць ДСП. Відмінність полягає в тому, що відсутні сам полицетримач і заглушки. Крім того, для дбайливої фіксації скляної полиці під затискачем полицетримач розміщується пластикова пластина. Однак при використанні підвісних тумб в кожному прольоті конструкції можливе використання і полицетримача. В цьому випадку скло кладеться на прозорий герметик.

 1. Профіль несучий вертикальний
 2. Полицетримач
 3. Кріплення поличетримача
 4. Заглушки поличетримача
 5. Саморіз
 6. Гвинт

pack-05

Розрахунок довжини полиць

pack-06

La=LS
Lp=LS–26 мм

Монтаж ящиків

В якості опори для ящиків використовуються кріплення полицетримача (3). На відстані 50 мм від верху і низу корпуса тумби свердлити отвори і прямо в тіло несучого вертикального профілю (1) укручуються по 2 саморізи з кожного боку.

 1. Профіль несучий вертикальний
 2. Полицетримач
 3. Кріплення поличетримача
 4. Заглушки поличетримача
 5. Саморіз
 6. Гвинт

pack-07

Розрахунок довжини ящиків

pack-08

La=Ls–26 мм

Розрахунок довжини штанги для одягу

pack-09

La=Ls–4 мм

Розташування штанги для одягу по висоті

pack-10

Монтаж взуттєвих полиць

Рекомендована ширина отвору для взуттєвої полиці становить 1,2 м. Фіксація профілю в кронштейнах відбувається за рахунок гвинтів (3). Літній чоловічий черевик 45 розміру, розміщений на взуттєвій полиці, займає в глибину 300 мм, а в висоту 250 мм. Для розміщення взуття в два ряди потрібно простір глибиною і висотою 500 мм. Таким чином, при проектуванні багатоярусних взуттєвих полиць кожний наступний ярус додає до висоти 250 мм. Можливе зменшення відстані між ярусами, але це знижує зручність розміщення взуття на полицях.

 1. Профіль несучий вертикальний
 2. Штанга для взуття
 3. Кріплення штанги для взуття

pack-13

Монтаж взуттєвих полиць

Розрахунок штанги для взуття
pack-12

La=Ls–6 мм

 


Каталог гардеробних аксессуаров

NOVA

7.0 МБ, PDF 16.05.2012


Каталог +
Каталог

Каталог (рус)
7.0 МБ,
PDF 16.05.2012+ Схемы сборки Схемы сборки
1.8 МБ, PDF 25.12.2009
ВидеоВидео
FLV
22.12.2009

 

1

Stanpartnerom


Будемо раді бачити Вашу компанію в числі наших клієнтів. Ми стежимо за ринковими тенденціями і завжди готові розглянути цікаві замовлення на нові види профілю, в тому числі профіль для кухонних фасадів, алюмінієвий профіль для кухонь, фасадний або рамковий профіль. Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!